Kronikë

Yzberisht/Makina aksidenton fëmijën 6-vjeçar  


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:42 - 25/05/21 |
Opi Nion

Një fëmijë 6-vjeçar është aksidentuar këtë mbrëmje nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Yzberishtit rreth orës 21:30, ndërsa fatmirësisht fëmija është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.  “Në Yzberisht, rreth orës 21:30, mjeti me drejtues shtetasin M. Gj., 29 vjeç, ka aksidentuar një fëmijë të moshës 6 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njoftoi policia./Opinion.al

Pas