Kronikë

Vritet me armë zjarri një person në Elbasan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:32 - 04/10/21 |
Opi Nion

Mbrëmjen e stome një person është vrarë me armë zjarri në Elbasan në vendin e quajtur rrethrrotullimi i luleve.  Mësohet se fillimisht ai ka mbetur i plagosur, por nuk mundi t’u mbijetonte plagëve të marra.

Sipas informacioneve, nga të shtënat me armë ka mbetur i plagosur dhe një person tjetër.

Pas ngjarjes një makinë e djegur është gjetur në Balldren dhe dyshimet janë se është braktisur nga autori i cili më pas është arratisur. Policia po punon për kapjen e tij dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.

Pas