Aktualitet

Vriten dy terroriste, perfundon operacioni i lirimit te pengjeve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:15 - 14/11/15 |
b.f

Dy nga pengmarresit kane mbetur te vrare dhe nje tjeter eshte kapur, pas operacionit te lirimit te pengjeve ne France. Mediat kane nisur te flasin per terroriste te ISIS, ardhur nga Siria.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas