Aktualitet

VIDEO/Dëgjohen thirrjet e terroristëve dhe tmerri i pengjeve në teatrin Bataclan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:27 - 14/11/15 |
b.f

https://www.youtube.com/watch?v=5Tcl8dHkgHc

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas