Kronikë

Vrau babain në Mallakastër, 37-vjeçari i ftohtë për krimin, nuk shfaq asnjë pendesëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:14 - 27/08/22 |
Opi Nion

Mariglen Muhametaj, 37-vjeçari që vrau babanë dy ditë më parë në Mallakastër nuk ka shfaqur asnjë pendesë për krimin.

Pas arrestimit, gjatë deklarimeve të dhëna para uniformave blu kur është pyetur për ngjarjen, ai ka rrëfyer të gjitha detajet e ngjarjes së rëndë, me  ftohtësi dhe qetësi.

37-vjeçari sipas policisë dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Aktualisht ai është në pritje të masës së sigurisë për veprën penale ” vrasje në rrethana të tjera cilësuese’.

Pas