Kronikë

Vlorë/ Të shtëna me armë gjatë konfliktit, 37-vjeçari plagoset me sende të forta


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:55 - 23/11/21 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Orikum të Vlorës.

Mësohet se gjatë një konflikti mes dy personave një prej tyre ka qëlluar në ajër me armë zjarri.

ndërkohë, bëhet me dije se një 37-vjeçar i identifikuar me inicialet E. Sh., është plagosur me sende të forta dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, ka rrethuar zonën dhe vijon krehja e saj për kapjen e autorit/ve. Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas