Kronikë

Vlorë/Gjendet e djegur plotësisht fuoristrada pa targa


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:46 - 14/04/22 |
Opi Nion

Një automjet tip “fuoristradë”, pa targa, është djegur plotësisht në Vlorë.

Sipas policisë, në orët e para të mëngjesit të sotëm është konstatuar duke u djegur automjeti në vendin e quajtur “Kanali i Motorrit”.

Më datë 14.04.2022, rreth orës 01:15, në vendin e quajtur “Kanali i Motorrit”, është konstatuar duke u djegur një automjet tip “fuoristradë”, pa targa, i cili është djegur plotësisht.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e pronësisë dhe zbardhjen e rrethanave të djegies së automjetit”-njofton policia./Opinion.al

Pas