Aktualitet

Vlorë, 23-vjeçarja ndërron jetë në spital pas operacionit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:03 - 23/09/21 |
Opi Nion

Një 23-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin e Vlorës, pas një ndërhyrje kirurgjikale.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës, ndërsa e reja ndërroi jetë në spital.

23-vjeçarja nënë e dy fëmijëve, kishte infeksion dhe u fut menjëherë në operacion, ndërsa pas ndërhyrjes kaloi në gjendje shoku e për pasojë ndërroi jetë, raporton abc news.

Nuk dihet ende se çfarë komplikacionesh mund të ketë pësuar e 23-vjeçarja.

Pas