Kryesore

Vllaznia ‘buzë gremine’, jep dorëheqjen trajneri Ernest Gjoka


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:24 - 13/05/18 |
b.f

Vllaznia duket e dorëzuar tashmë në luftën për mbijetesë, ndonëse matematika e mban ende në lojë, por situata bëhet edhe më dramatike, pasi trajneri Gjoka ka vendosur të ‘braktisë anijen në prag të mbytjes’.

Në një komunikim me Supersport, Gjoka refuzoi të jepte intervistën e zakonshme pas ndeshjes, ndërsa tha se kishte vendosur ta ndërpresë marrëdhënien me Vllazninë.

Nga nesër pritet që tekniku Ernest Gjoka të flasë me drejtuesit e Vllaznisë dhe t’u komunikojë zyrtarisht dorëheqjen dhe largimin nga Shkodra, në një situatë tejet të vështirë për vendasit.
/TCH

Pas