Sociale

Viti 2021, Rama publikon foton familjare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:37 - 01/01/21 |
Opi Nion

Vetëm pak momente pasi Viti i Ri 2021 kishte hyrë në vendin tonë, Kryeministri Edi Rama ka publikuar në profiling e tij një foto familjare.

Rama shfaqet në krah të bashkëshortes Linda, ndërsa mban pranë vetes djalin e vogël Zaho. I fotografuar në një kënd të shtëpisë të përdorur edhe për foton e vitit 2019,  pranë kryeministrit ndodhet edhe djali i tij  madh Greg si dhe vajza e Lindës, Rea.

Në fakt një foto familjare kishte përcjellë më herët  rrjetet sociale edhe kreu i opozitës Lulzim Basha./Opinion.al

Pas