Aktualitet

Vijon të mbetet i bllokuar aksi Lezhë-Milot, policia devijon qarkullimin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:57 - 14/02/21 |
Semiljana Azizi

Pas reshjeve të borës dhe ngricave në Lezhe problemi me rrugen Balldren – Milot vijon të mos marrë zgjidhje, duke bërë që të vijojë të mbetet e pakalueshme.

Bëhet me dije se në aksin nga Lezha në drejtim të Milotit është i bllokuar, ndërsa policia po punon për devijimin e automjeteve drejt rruges së vjetër.

Ndërkaq theksohet se asnjë borëpastruese nuk shihet në rrugë duke veshtirësuar qarkullimin ndjeshëm./Opinion.al

Pas