Aktualitet

Video/Ushtarët grekë: Do ju shk… nënat dhe motrat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:30 - 30/11/15 |
b.f

Në videon e cila mban datën e publikimit prill 2014 dhe që u bë sot publike në rrjetet sociale, ku shikohen drejtuesit e ushtrisë dhe ushtarët grekë të këndojnë këngë raciste për fqinjët e Greqisë, ka një pjesë ku i këndohet edhe shqiptarëve.

Ja çfarë thuhet në një pjesë të shkëputur nga këngët e ushtarëve grekë.

“U kemi shk… nënën dhe motrën Turqisë. Sulmues në mal, pa bukë, pa ujë, me gjakun e turkut, Shkupit dhe shqiptarit ne do të luftojmë. U kemi shk.. nënën dhe motrën shqiptarit. Ti japim liri vendit tonë dhe të sulmojmë vendet e tjera…”

VIDEO-SKANDAL/ Ushtarakët grek i detyrojnë shqiptarët të shajnë motrat dhe mamat e tyre

KOMENTO (5)

Shkruaj nje koment

  1. po ku i kendojne keto kenge keta djemte e kuvave se bejne si trima ne kaserma se avionet e turkut i shkelin sa here u do kari ashtu si bene me qipron
    e

  2. do patur kujdes nga keta cunat se mos na hane karin se turku qiu kostandinin e putinin jo me keta homot e rinj te careve

Pas