Aktualitet

VideoLajm/ Makina merr flakë në ecje në rrethrrotullimin e ‘Zogut të Zi’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:36 - 17/07/18 |
b.f

Një automjet pak minuta më parë ka marrë flakë në rrethrrotullimin e ‘Zogut të Zi’.

Ngjarja ka qenë aksidentale dhe fatmirësisht pa të lënduar, por ka bllokuar për disa minuta qarkullimin në rrugë.

Pamjet e dërguara në Opinion.al, tregojnë se policia dhe forcat zjarrëfikësve kanë mbërritur në vendngjarje për të shuar flakët.

Pas