Aktualitet

VideoLajm/ Aksident i rëndë në Porcelan, raportohet për të plagosur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:36 - 14/11/18 |
b.f

Dy automjete janë përfshirë në një aksident të mërkurën në darkë në zonën e Porcelanit, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur dy drejtuesit e mjeteve.

Burimet paraprake sqarojnë se e plagosur rëndë ka mbetur një grua drejtuese e Benzit, si dhe drejtuesi i mjetit tip Volkswagen.

Mësohet se dy të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt QSUT-së, për të marrë ndihmën e specializuar mjekësore.

Mbeteten ende të paqarta shkaqet e këtij aksidenti.

Pas