Kronikë

Video/Aksident në Tiranë, tre automjete përplasen tek Gjykata


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:57 - 22/10/18 |
b.f

Një aksident automobilistik ka ndodhur në kryeqytet mbrëmjen e së hënës. Ngjarja ka ndodhur në zonën e unazës, pranë Gjykatës së Rrethit, ndërkohë që të përfshira në ngjarje kanë qenë tre automjete, të Smart, Golf dhe një Ford.

Si pasojë e përplasjes ka mbetur i lënduar drejtuesi i njërit prej mjeteve, i cili është dërguar menjëherë në spital.

Për disa momente trafiku është rënduar në këtë segment rrugor, ndonëse policia ka mbërritur në vendngjarje.

 

Pas