Politikë

Video/ “Zoti Basha bëjmë një foto”, kreu i PD takon qytetarë në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:44 - 11/02/21 |
Opi Nion

Ditën e sotme kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha është takuar me disa të rinj në kryeqytet teksa ata po konsumonin kafe në një prej lokaleve në zonën e 9-katsheve në Tiranë.

Ai  shkëmbeu përshëndetje me ta dhe më pas u ndal nga një familje që i kërkoi të bënin foto bashkë.

Kreu i PD ka ndarë videon në rrjetet sociale krahas së cilës shkruan;  “Ne kemi një vend dhe qytetarë të mrekullueshëm. Ne meritojmë një qeveri më të mirë”, shkruan Basha./ Opinion.al

Pas