Kryesore

Video/Veliaj merr mistrinë dhe nis suvatimin e murit të shkollës “Bashkim Fino”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:06 - 26/04/22 |
Opi Nion

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka ndarë në rrjetin social “Instagram” një video teksa duket se po mëson edhe procesin e suvatimit.

Ashtu siç shihni edhe në pamjet e mëposhtme, ai merr mistrinë dhe mbush llaç nga një karrocë. Veliaj ka tentuar të mësojë procesin e suvatimit në shkollën “Bashkim Fino”, në Tiranë.

Në një moment ai kërkon të “instruksione” nga punonjësi i ndërtimit dhe e pyet se si hidhet llaçi në murë gjatë suvatimit.

“Bëje mirë, bëje vetë”,-shkruan Veliaj në postimin e tij në “Instagram”./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj)

Pas