Aktualitet

Video/ Vangjeli: Sondazhi, Rama dhe Meta në tension, po presin zgjedhjet..Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:16 - 28/04/16 |
b.f

Gazetari Fevziu, duke lexuar edhe sondazhin i ka bërë një pyetje të drejtëpërdrejtë analisti Vangjeli. “Nëse Meta vendos që tja heqë mbështjen kësaj qeverie, funksion kjo qeveri apo jo? Sipas Vangjelit këto shifra i di edhe Rama dhe Meta dhe e kanë fotografuar mirë këtë situatë. Ndaj edhe tensioni midis tyre ka të bëjë me dinamikat e brendshme brenda maxhorancës. Ky është thelbi i tensionit midis tyre. Dhe të dy e kanë mendjen te viti 2017 se cili do të jetë raporti midis tyre.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas