Bota

VIDEO/ Tramp hedh pas COVID-19, shfaqet duke kërcyer në fund të tubimit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:51 - 15/10/20 |
Al Do

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, mbajti një tubim në Pensilvani më 14 tetor ndërsa ai vazhdon një javë maratonë të aktiviteteve të fushatës zgjedhore, nëpër shtetet ku i duhet një fitore.

Megjithatë ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen nuk ishin premtimet elektorale të Tramp por kërcimi i tij në fund tubimit.

Pak kohë pas shërimit nga COVID-19, presidenti Tramp është shfaqur duke kërcyer nën tingujt e YMCA.

Mesa duket ai e ka lënë pas eksperiencën me koronavirusin dhe duket se lajmi i shërimit e ka sjellë në humor të mirë. /Opinion.al

Pas