Kryesore

VIDEO/ Thaçi në ‘Opinion’ nën masa të larta sigurie; çfarë ndodhi pas kamerave?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:30 - 06/09/18 |
b.f

Këtë sezon emisioni ‘Opinion’ ka nisur me dy të ftuar të cilët kanë qenë në qendër të vëmendjes nga ana e mediave për shkak të zhvillimeve që kanë ndodhur.

I ftuari i parë është Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i cili po flet në emisionin ‘Opinion’ për temën më të nxehtë mbarë shqiptare, çështje e kufijtë të Kosovës dhe marrëveshjet me Presidentin e Serbisë Aleksandër Vuçiç.

Në pjesën e dytë është e ftuar gazetarja Klodiana Lala e cila këtë herë në ‘Opinion’ do të flas për sulmin me armë që ju bë disa ditë më parë në shtëpinë e saj.

Edhe ky fillim sezoni ka rezervuar disa prapakuinta tepër interesante.

Nën masa të forta sigurie ka mbërritur në ambientet e TVKlan Presidenti i Kosovës Thaçi. Siç shihet edhe në video është bërë kontrolli i gjithë vendit nga shoqëruesit e tij dhe ai është shoqëruar në dhomën e grimit dhe në studio nga drejtuesi i emisionit, Blendi Fevziu dhe stafi.

Nga ana tjetër, pak minuta më vonë, Klodiana Lala është shfaqur sëbashku me kryeredaktoren e ‘Opinion’ Desada Metaj në dhomën e grimit, teksa bën grimin dhe përgatitet për në studio.

Ndiqni më poshtë disa video tepër interesante të të ftuarve dhe stafit të emisionit ‘Opinion’. /Gerta Zaimaj-opinion.al

 

Pas