-Jetë dhe Stil

Video/Sherr në ballkon, kangjellat këputen dhe çifti rrëzohet nga kati 2


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:28 - 29/05/21 |
Opi Nion

Një çift ka rënë nga ballkoni i banesës së tyre, ndërsa të dy kanë qenë duke u zënë me njëri-tjetrin. Ngjarja ka ndodhur në Rusi, ku çfiti në sherr e sipër është përplasur pas kangjellave të ballkonit. Pikërisht në këtë moment kangjellat janë hapur dhe të dy kanë fluturuar në ajër, duke u përplasur më pas në trotuar.

Videoja tregon Olga Volkova dhe Yevgeny Karlagin, të dy 35 vjeç, që shfaqen duke u zënë në dyshemenë e ballkonit të shtëpisë së tyre në Shën Petersburg. Në pamjet e kapura nga një kalimtar, çifti bie papritmas përplaset me hekurat e ballkonit që mendohet të kenë qenë të vjetra për të rënë në rrugë. Fatmirësisht të dy mbijetuan nga kjo rënie./Opinion.al

 

Pas