Aktualitet

Video/ Sherr mes të rinjve në Durrës, plagoset me thikë njëri prej tyreBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:37 - 01/11/22 |
Opi Nion

Një sherr mes dy të rinjve në qytetin e Durrësit ka çuar në plagosjen e njërit prej tyre.

Sipas “A2CNN”, ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme në lagjen nr.5 të Durrësit, në një lokal pranë ish-sheshit “Pranvera”.

Sipas të dhënave paraprake, sherri mes dy të rinjve ka nisur për motive banale por që ka çuar në përdorimin e thikës dhe si rrjedhojë në plagosjen e njërit prej tyre.

Ndërkohë, në vendngjarje kanë shkuar uniformat blu dhe ambulanca. Mësohet se i riu, identiteti i të cilit nuk është bërë publik ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

 

Pas