Rajoni

Video/Sherr mes shqiptarëve në avion,vjehrri dhe dhëndri rrihen me grushte


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:54 - 30/05/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një avion që po udhëtonte drejt Kosovës. Sikurse shohim në videon e mëposhtëme një sherr ka ndodhur mes dy personave në bordin e avionit.

Të dy këta persona janë shqiptarë të Kosovës, ndërkohë që në video shihet se përplasja ka qenë shumë e dhunshme.

Sherri ka ndodhur mes vjehrrit dhe dhëndrit të tij ndërsa është dashur ndërhyrja e pasagjerëve të tjerë që sherri të përfundonte.

Ndërkohë që personat e tjerë në avion kanë qenë shumë të shqetësuar. Nuk dihet ende nëse dy qytetarët e përfshirë në sherr janë arrestuar nga policia kur avioni ka zbritur në tokë.

 

 

 

Pas