Sport

Video/ Sherr mes Ribery dhe SimeoneBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:54 - 03/05/16 |
b.f
Franck Ribery është përfshirë në një konfrontim me trajnerin e Atletico Madridit Diego Simeone. Madje, francezi në një moment edhe e kap me duar argjentinasin.

https://www.youtube.com/watch?v=hIk2ow_fmFI

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas