InstaBIZ

Video/ Sara Hoxha zbulon gjininë e fëmijës së tretë dhe shpërthen në lot


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:07 - 17/04/22 |
Opi Nion

Sara Hoxha dhe Ledion Liço do të bëhen së shpejti prindër për herë të tretë. Lajmi u konfirmua pak ditë më parë nga vetë Sara, me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Ndërkohë së fundmi Sara ka zbuluar gjininë e fëmijës që pret. Në një video të publikuar në rrjetin social “Instagram” Sara shihet duke plasur një tullumbac të zi, nga i cili dalin letra në ngjyrë rozë, duke bërë të ditur se është në pritje të një vajze. Menjëherë Sara shpërthen në britma gëzimi dhe ulet në tokë duke qarë nga emocionet.

Sara dhe Ledioni kanë edhe dy djem, London dhe Roman./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa)

Pas