InstaBIZ

Video/Saimir Tahiri nuk i ndahet pasionit për muzikën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:56 - 06/04/19 |
xhu lia

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri e ka treguar gjithnjë pasionin e tij për muzikën. Kujtojmë se në ditëlindjen e tij një vit më parë në tetor, ai ka kënduar vetë për të pranishmit duke shoqëruar këngëtarët Sidrit Bejleri, Eneda Tarifa dhe Eranda Libohova.

Edhe mbrëmjen që lamë pas duket se ka ndodhur e njëjta gjë. Tahiri është ngjitur në skenën e një prej lokaleve të natës në Tiranë ku ka performuar këngë të ndryshme mes tyre edhe  “O e bukura More”.

Së bashku me të në skenë ka qenë edhe këngëtarja Eneda Tarifa, e cila e ka shoqëruar ish-ministrin e Brendshëm në performancën e tij./Opinion.al/

Pas