Te Fundit

Video/Ronaldo godet me top dhe rrëzon pjesëtarin e sigurimit,i shkon pranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:28 - 14/09/21 |
Opi Nion

Një incident është regjistruar para ndeshjes Young Boys-Manchester United. Teksa ishte duke u stërvitur, Ronaldo goditi me top në kokë një pjesëtar të sigurimit në “Wankdorf Stadium”, i cili u rrëzua.

Pjesëtarët tjerë, vrapuan për ta ndihmuar kolegun e tyre, kurse menjëherë u afrua edhe portugezi për t’u siguruar që gjithçka ishte në rregull.

Ndërkohë, sa i përket ndeshjes Ronaldo shënoi po Young Boys fitoi me përmbysje 2-1 ndaj Man United./ Opinion .al

 

Pas