InstaBIZ

Video/ Rihanna feston 32-vjetorin mes kërcimit dhe alkoolit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:42 - 21/02/20 |
xhu lia

Këngëtarja e njohur nga ishujt Barbados, Rihanna ka festuar 32-vjetorin e lindjes. Ajo u surprizua nga familjarët dhe miqtë e saj përmes një festë të madhe ku kryefjala ishte vallëzimi. Të gjithë u mirëpritën në mbrëmje me një linjë mariachis që performonin dhe gotat me tequila.

Përmes videove të publikuara në rrjete sociale vëmendje të veçantë ka tërhequr dhe dekori i cili ishte me lule shumëngjyrëshe dhe tullumbace.

Sipas mediave të huaja festa vazhdoi deri në orët e para të mëngjesit ku gjatë gjithë natës të ftuarit festuan me muzikë, pije etj./Opinion.al/

 

View this post on Instagram

 

#Rih32 📷: Vids from @gallest ‘s story

A post shared by Rihanna News & Updates (@badgirlrobyn) on

 

 

 

View this post on Instagram

 

The tone of her voice when she says “it’s my birthday”… She’s the cutest. Happy birthday baby🎈❤

A post shared by Rihanna News & Updates (@badgirlrobyn) on

Pas