Kryesore

Video/ Ramush Haradinaj vjen në Klan me bashkëshorten


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:16 - 19/09/18 |
b.f

Sonte në studion e ‘Opinion’ është i ftuar kryeministri i Kosovës  Ramush Haradinaj.

Haradinaj po flet në studion e ‘Opinion’ për korrigjimin e kufijve të Kosovës dhe marrëveshjet me Serbinë.

Por në prapakuinta të emisionit janë regjistruar disa momente pikante.

Kryeministrin Haradinaj e shoqëronte në TVKlan bashkëshortja e tij Anita Haradinaj.

Ata janë pritur që në hyrje të televizionit nga drejtuesi i emisionit Blendi Fevziu dhe kryeredaktorja Desada Metaj.

Ajo që u vu re ishte Anita Haradinaj e cila ndryshe nga burri i saj me kostum zyrtar, ka ardhur e veshur sportive dhe me atlete.

Ndiqni më poshtë atë çfarë ndodhi sonte pas kamerave. / Opinion.al -G.Z

 

Pas