Etiketë: tv klan

Nesër nis seriali i ri në TV Klan

Nesër nis seriali i ri në TV Klan

Seriali turk më i kushtueshëm i të gjitha kohërave, i cili pasqyron jetën dhe triumfin e Sulltan Mehmetit, i pari sulltan që pushtoi Konstandinopojën, nis transmetimin premierë të martën në ...

Faqe 1 nga 2 1 2