Aktualitet

VIDEO/Rama e nis ditën nga lagjia “Rilindja”: Të dielë të bukur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:47 - 23/05/21 |
Opi Nion

Ditët e fundit kryeministri Edi Rama duket se është fokusuar tek procesi i rindërtimit, duke publikuar foto e video nga zonat e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit.

Mëngjesin e kësaj të diele, kreu i qeverisë ka publikuar pamje nga lagja e re “Rilindja” në Fushë Krujë, ku janë ngritur shtëpitë për qytetarët që humbën banesat.

Teksa publikon videon, Rama shprehet se me këtë vështrim mbi lagjen e re, i uron një të dielë të bukur të gjithëve.

“MIRËMËNGJES, dhe me këtë vështrim mbi lagjen e re “Rilindja” të Fushë-Krujës, ju uroj një të dielë të bukur”, shkruan Rama./Opinion.al

Pas