Bota

Video/ Politikani filmohet duke konsumuar kokainë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:51 - 30/09/20 |
Opi Nion

Një politikan në Suedi është regjistruar teksa është duke konsumuar kokainë.

Videoja është publikuar nga Expressen.se, ku shihet politikani Darko Mamkoviç teksa konsumon lëndë narkotike. Mamkoviç, aktualisht është duke ushtruar postin e zyrtarit të qytetit Norcheping.

Ndërkohë, lidhur me ngjarjen ka reaguar edhe vetë Mamkoviç i cili është shprehur se e gjithë ngjarja ka ndodhur teksa ai ishte nën ndikimin e alkoolit dhe personi që ja ka dhënë substancën kërkonte diçka në këmbim.

“Ka qenë një gabim që e kam bërë kur isha nën ndikim të alkoolit në një festë, personi që më ka dhënë këtë substancën ka kërkuar në këmbim një materialit komprometues për të më shantazhuar”,- ka deklaruar politikani Mamkoviç.

Në videon e publikuar nga mediat vendase, Mamkoviç shihet duke qëndruar ulur në divan dhe kapet në dy momente duke thithur pluhurin e bardhë që pretendohet se është kokainë./ Opinion.al

Pas