Aktualitet

Video/Policia filmon makinën në Tiranë, fëmija del jashtë makinës që ecënBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:30 - 11/07/22 |
Opi Nion

Një video është bërë publike sot nga Policia Rrugore, ku duket një fëmijë i vogël i dalë nga pjesa e baxhos së një makine, teksa kjo e fundit ecën në rrugët e kryeqytetit.

Mësohet se drejtuesi i mjetit është ndëshkuar nga Policia Rrugore me një gjobë prej 22 mijë lekësh dhe pezullim i lejes së drejtimit me 10 muaj.

Policia Rrugore bën me dije se po vijon monitorimin e qarkullimit, me qëllim parandalimin e aksidenteve rrugore.

Gjithashtu iu bën thirrje drejtuesve të mjeteve që të respektojnë rregullat e qarkullimit rrugor./Opinion.al

Pas