Aktualitet

Video/ Polici: Vrasja, njëri nga personat në tavolinë prishi provatBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:18 - 02/05/16 |
b.f

Ermal Muça oiceri i Policisë thotë se janë shoqeruar në polici 29 persona për ngjarjen e mbrëmshme, ndërsa lajmi i bujshëm është se është arrestuar edhe një person për prishje të vendit të ngjarjes. Sipas oficerit të policisë i arrestuari është një nga personat që ka qenë i ulur në tavolinën ku u ishte i ulur edhe Elton Çiça, i cili më pas u vra. Po sipas oficerit Muça: “Janë bërë disa veprime nga ana e këtij personi që kanë lëvizur gjëra në vendin e ngjarjes me dashje dhe kanë marrë bashkë me prokurorin një vendim për ta ndalur. Mund të jetë edhe vrasës me pagesë dhe jemi në rrugë goxha të drejtë”

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas