Bota

VIDEO/ Policët shpëtojnë pilotin para se avioni të përplaset nga treni


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:54 - 10/01/22 |
Opi Nion

E ngjashme me një skenë filmi, por kamerat e trupit të disa policëve në Los Angeles tregojnë momentin e shpëtimit të pilotit të një avioni nga vdekja.

Piloti kishte mbetur i plagosur rëndë pasi kishte ulur avionin mbi shinat e trenit. Fati i tij ishte se policët mbërritën në kohë dhe arritën ta nxjerrin përpara se mjeti i vogël fluturues Cesna të shkërmoqej nga kalimi i treni.

Në video, shihet piloti i gjakosur që tërhiqet nga efektivët, në pamundësi për të ecur vetë për shkak të plagëve të marra.

Pas