Sport

VIDEO/ Pogba i befasuar nga gjenda fizike e BremerBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:40 - 06/08/22 |
Opi Nion

Shumë futbollistë mund të mburren me një trupin e tyre falë stërvitjeve të palodhura dhe vrapimit me kilometra, por dikush bie gjithmonë në sy.

Shumica e futbollistëve, përveç stërvitjeve të rregullta, kalojnë orë e orë të tëra në palestër për të punuar në gjendjen e tyre fizike dhe me suplemente të ndryshme, disa prej tyre duken si bodybuilders.

Me ardhjen e mbrojtësit brazilian te Juve, lojtarët e takuan dhe i uruan mirëseardhjen dhe pamjen e tij fizike e admiroi edhe Paul Pogba.

“Uh, shiko atë muskul”, tha Pogba.

Bremer më parë ka luajtur për Torinon dhe Atletico Mineiro.

 

Pas