Bota

VIDEO/Po bënin foto, dallga plas pas shkëmbinjve çiftin e të sapomartuarve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:32 - 02/07/20 |
el ida

Një seancë fotografish për pak u shndërrua në një tragjedi për një çift të sapomartuarish në Kaliforni.

Ashtu siç shihet edhe në videon e mëposhtme një dallgë e madhe përfshiu dhëndrin dhe nusen dhe i përplasi pas shkëmbinjve.

Fatmirësisht roja e plazhit dhe ekipi i emergjencës reagoi menjëherë duke shmangur që kjo ditë e bukur për çiftin të kthehej në një mort./Opinion.al

Pas