Sociale

Video/Përplasje fizike mes policit dhe shoferit në Qafë Thanë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:30 - 26/06/21 |
Opi Nion

Një punonjës policie është përplasur me një shofer kamioni, sikurse shihet në një video të shpërndarë në rrjet. Videoja është shpërndarë nga deputeti i zgjedhur i PD  Xhelal Mziu, I cili shkruan se ngjarja është regjistrar në Qafë Thanë.

Sikurse shihet në video mes shoferit dhe policit ka një konfrontim fizik, ndërsa nuk dihet shkaku i kësaj përplasjeje.  Më pas vërëhet se një tjetër punonjës policie afrohet pranë makinës dhe duket se i kërkon kolegut të qetësohet e të zbresë nga mjeti./Opinion.al

Pas