Aktualitet

VIDEO/Përplasen tre automjete në Lezhë, disa të plagosur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:53 - 17/07/21 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë është regjistruar këtë të shtunë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, në vendin e quajtur lagja e ish-Frutores.

Mësohet se në aksident janë përfshirë 3 makina dhe si pasojë disa persona kanë mbetur të plagosur.

Të plagosurit janë dërguar në spital. Ndërkohë që policia ndodhetnë vendin e ngjarjes po heton shkaqet e aksidentit./Opinion.al

 

Pas