Aktualitet

Video/ Përplasen 3 makina në autostradën Tiranë-Durrës, plagoset një grua


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:27 - 03/09/21 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Policia bënë me dije se janë përplasur 3 mjete me drejtues shtetasit me inicialet S. E., M., B., dhe Th. G. dhe si pasojë është plagosur një grua.

Fatmirësisht 68-vjeçarja është  jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet përkatëse për përcaktimin e rrethanave të aksidentit.

Pas