InstaBIZ

Video/ “Përleshje titanësh” në studion televiziveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:00 - 01/05/16 |
b.f

Charles Barkley dhe Shaquille O’Neal janë përballur shpesh me njëri-tjetrin në parket në kampionatin e NBA.

Këtë rivalitet ata e përjetuan sërish, por në një formë tjetër; në mundje të lirë ku ai që e pagoi shtrenjtë këtë betejë kolosësh ishte divani.

Gjithcka ndodhi në studiot e televizionit TNT me betejën që u filmua nga jack jarret dhe që u postua në profilin e tij në Instagram, video që më pas bëri xhiron e botës në internet.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas