InstaBIZ

Video/Pas problemeve me drejtësinë, Fjolla Morina dasmë në Maldive


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:18 - 20/03/21 |
Opi Nion

Vetëm pak muaj pas arrestimit të saj me armë pa leje në kufij, duket se Fjolla Morina i ka zgjidhur problemet me drejtësinë. Përmes fotove dhe videove të publikuara në Instagram, këngëtarja ka njoftuar martesën e saj me biznesmenin Fisnik Syla.

Ceremonia e pazakontë është mbajtur në Maldive, ku sikurse shihet në foto nuk kanë munguar edhe disa nga ritet e zonës.

“Thashë po përgjithmonë. Nuk ka njeri tjetër veç teje me të cilin do të doja të kaloja përjetësinë”, ka shkruar këngëtarja duke shoqëruar një video të publikuar në rrjet.

Kujtojmë se kjo është martesa e dytë për biznesmenin dhe e para për këngëtaren, e cila është nënë e dy vajzave./Opinion.al

Pas