Kronikë

 Video/Pamje nga shpërthimi në Tiranë, i plagosuri ende në makinë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:35 - 15/09/20 |
Opi Nion

 

Një makinë ka shpërthyer si pasojë e vendosjes së një sasie tritoli pasditen e sotme në rrugën “Irfan Tomini” në Tiranë, duke lënë të plagosur një person.

I plagosuri  është identifikuar si Preng Gjini dhe ndodhet në gjendje të rëndë në Spitalin e Traumës, ndërsa policia po heton si pistë kryesore hakmarrjen.

Kjo e video e publikuar nga Opinion.al është regjistruar vetëm pak minuta pas ngjarjes, ndërkohë që i plagosuri ndodhej ende në automjet.

Preng Gjini është vëllai i Armando (Tonin) Gjinit, që u ekzekutua në Rrëshen një vit më parë./Opinion.al

Pas