Emisionet

Video Opinion/ Para krizës, si punoi Parlamenti?


               Publikuar në : 11:50 - 28/02/19 |
el ida

Mbrëmjen e 27 shkurtit, në emisionin “Opinion” u diskutua mbi punën e deputetëve para dorëzimit të mandateve në bllok nga opozita.

Për të diskutuar mbi këtë tëmë të ftuar ishin Afrim Krasniqi, Arjan Curi, Shpetim Zekthi, Belina Budini, dhe Redi Shehu.

Për më tepër ndiqni emisionin e plotë në videon e mëposhtme:

/E.M

Pas