Kryesore

Video off records/ Momente pikante pas kamerave në ‘Opinion’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:50 - 17/05/18 |
b.f

Të enjten në mbrëmje në emisionin “Opinion”,  me një panel gazetarësh dhe analistësh po flitet për çështjen Xhafaj dhe akuzat e opozitës për përfshirjen e vëllait të ministrit të Brendshëm në trafik droge.

Teksa “Opinion” është duke u transmetuar live në ekranin e TVKlan, më poshtë ju sjellim disa video të regjistruara në prapakuntat e emisionit.

Nga dhoma e grimit ku shihen të ftuarit që grimohen dhe bëjnë përgatitjet e fundit para se të futen në studio.

Nga ana tjetër shihen drejtuesi i emisionit Blendi Fevziu dhe kryeredaktorja Desada Metaj, që bëjnë bisedat e fundit me të ftuarit për temën e mbrëmjes në ‘Opinion’./G.Z-opinion.al

Ndiqni në videot më poshtë momentet pikante nga pas kamerat e emisionit ‘Opinion’:

Pas