Kronikë

VIDEO/ Nxirret trupi i shoferit të kamionit që ra në liqen


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:09 - 29/06/20 |
Al Do

Është nxjerrë i pajetë trupi i drejtuesit 37-vjeçar të kamionit që u rrëzua në një liqen në Kukës.

Kamioni doli nga rruga në Urën e Kolshit në Kukës dhe ka ra në liqen.

Pas disa orë kërkimesh, polumbarët e RENEA-s nxorën në orët e vona të mbrëmjes trupin e pajetë.

Personi që ka humbur jetën është identifikuar si Ferit Lleshi. /Opinion.al

Pas