Bota

Video/ Notares i bie të fikët në pishinë, shpëtohet nga trajnerja e saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:24 - 23/06/22 |
Opi Nion

Një situatë e pazakontë ka ndodhur gjatë Kupës së Botës në not e mbajtur në Budapest, ku një prej notareve pjesëmarrëse në kompeticion i bie  të fikët.

Gjatë kohës që po notonte,notarja Anita Alvarez  përfundoi në fund të pishinës dhe në ndihmë të saj ka ardhur menjëherë trajnerja e cila arriti ta shpëtonte.

Mësohet nga stafi mjekësor se Alavarez ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore dhe se nuk ka asgjë për t’u shqetësuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sky News (@skynews)

Pas