-Jetë dhe Stil

Video/ Një mjellmë kokëfortë bllokon trafikunBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:13 - 01/05/16 |
b.f

Një mjellmë kokëfortë ka shkaktuar bllokimin e trafikut në Manchester, duke ecur në rrugë për minuta të tëra. Fakti që askush nga shoferët nuk e ka trëmbur duke i rënë burisë apo shkuar afër me makinë, është për tu admiruar. Imagjinoni të njëjtën skenë në Shqipëri…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas