Kronikë

Video/Ngacmoi seksualisht nxënësen 15-vjeçare, lihet në burg drejtori i shkollës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:06 - 02/04/22 |
Opi Nion

Gjykata e Lushnjes ka vendosur këtë të shtunë masën e sigurisë arrest me burg për drejtorin e një shkolle 9-vjeçare në Lushnje,Rrahman Çela, i cili akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një nxënese 15-vjeçare.

Mësohet se kallzimi në polici ndaj drejtorit të shkollës është bërë nga psikologia e bashkisë. Ajo e ka kryer denoncimin pasi ka folur me nxënësen 15-vjeçare dhe mamanë e saj.

55-vjeçari Çela u vunë pranga ditën e djeshme nga policia e Lushnjes./Opinion.al

Pas