Aktualitet

Video nga vendngjarja/ Zjarrvënësi me kapuç zbrazi dy bidonë benzinë mbi makinën e Flor Mumajesit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:43 - 19/12/16 |
b.f

Mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:30 janë përfshirë në flakë tre automjete në një parking nëntokësor pranë “Sheshit Wilson”. Është mësuar se makinës së kantautorit Flori Mumajesi i është vënë zjarri në mënyrë të qëllimshme.

Nga këqyrja e kamerave të sigurisë ka rezultuar se një person ka hyrë në parking dhe ka zbrazur dy bidonë benzinë mbi makinën e Mumajesit.

Personi ishte i veshur me xhinse dhe bluzë më kapuç i cili i mbulonte fytyrën. Deri tani policia nuk ka shoqëruar asnjë të dyshuar ndërsa hetimet po vazhdojnë.

*Video e mëposhtme janë momentet e para të mbërritje së zjarrfikëses në vendngjarje.

Pas